Soru & Cevap

Q?

Fikirlerimizi, kendi bünyenizde hem tasarlatıp hem de üretebilir misiniz?

A.

Kesinlikle fikirlerinizi fikir aşamasından son aşamaya kadar gerçekleştirebilme imkanına sahibiz. En önemli özelliklerimizden biri, fikrinizin tüm aşamalarını kompleks üretim tesisimizde takip edebilme ve görebilme imkanını size sunuyor olmamızdır.

Q?

İmalat bedeli nedir? Nasıl belirlenir? Fiyatı etkileyen faktörler nelerdir.

A.

Tasarımlarda ve uygulamalarda seçilen malzeme, işçilik bedeli, lokasyon v.b fakötrlere göre fiyatlandırma yapmaktayız

Q?

Montaj ve nakliye hizmeti veriyor musunuz?

A.

Ulusal ve uluslar arası her noktaya montaj, demontaj ve nakliye hizmeti verilmektedir.

Q?

Depolama hizmeti veriyor musunuz?

A.

Üretilen tasarımları, istediğiniz doğrultuda depomuzda muhafaza edip, verilen tarih ve yer bilgisine göre nakliye, kurulum hizmeti vermekteyiz.

Q?

Tasarımlarınız veya ürünleriniz kiralık mı? Satılık mı?

A.

Yapılan ya da kullanılan malzemeye göre tasarımlar, kiralık veya satılık olarak verilir.Hazır malzemelerimiz sandalye, masa, v.b standart malzemeler özel tasarım olmadığı sürece kiralanabilir.Bunların dışında kiralık ve satılık ürünlerimizi görebilmek için web sitemizi veya depomuzu ziyaret edebilirsiniz.

Q?

Haftanın hangi günleri açıksınız?

A.

Haftanın 6 günü pazartesi, salı, çarşamba, perşembe, cuma, cumartesi 09:00 – 19:00 saatleri arası ofis çalışma satleridir. Montaj ve nakliye’de 24 saat hizmet vermekteyiz. Pazar günü çalışma durumu firma yöneticileri ile karşılıklı anlaşma sonucu belirlenmektedir.

Q?

Firmanızda bulunan departmanlar nelerdir?

A.

Firmamız bünyesindeki departmanlarımız.

Yönetim , Muhasebe & Finans , Çalışma Ofisimiz , Tasarım bölümümüz , CNC & Laser , kesim atölyemiz , Marangozhane & Metal bölümü , Folyo baskı bölümü